Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line Business+ trekhaak|IQ.led|cam|automaat|lmv18
Direct kopen, basisprijs: € 29.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.950,-
LEASEPRIJS: € 407,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.950,41 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI R-Line Business+ trekhaak|IQ.led|cam|automaat|lmv18 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 april 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 60.546 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 407,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 64-44-71 |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.258 kg |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line exterieur
- Statische bochtenverlichting en all-weatherlicht
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Two-tone metaalkleur
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- USB, type-C
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag voor bestuurder en bijrijder, met uitschakelbare bijrijdersairbag
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ruitbediening met comfortschakeling en inklembeveiliging
- Hoogteverstelling voorstoelen, handmatig
- Lederen multifunctie-sportstuurwiel met tiptronic
- Lendensteun, handmatig verstelbaar in rugleuning van voorstoelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sfeer- en omgevingsverlichting
- Sport-Comfort stoelen voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Vlakke laadvloer achter
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- ECO-functie
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dynamische lichtbundelhoogteverstelling
- Front assist incl. city-ANB voor ACC High
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- IQ.LIGHT - LED matrix Koplampen
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audiobediening op stuur
- Autonomous Emergency Braking
- Beenruimte verlichting
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel met lendesteun
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- BOVAG-Garantie
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Buitenspiegels met geheugenfunctie, elektrisch inklap-/verstelbaar, verwarmbaar
- Bumpers in kleur carrosserie
- Chroompakket
- Connected services
- Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie
- Dorpellijsten in portieropeningen
- Draadloze telefoonlader
- Drive Select
- Dynamische stuurbekrachtiging
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogwaardige uitrusting
- Kaartleeslamp voor
- Laadvloer achter variabel
- Led-koplampen met variabele lichtverdeling
- LED mistlampen
- Led verlichting achter
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm standaard
- Onderhoudsboekje/Service digitaal
- Ontgrendeling rugleuning voor rechtervoorstoel
- Passagiersairbag
- Reparatiekit voor de banden
- Rijprofiel selectie
- Rijstrooksensor met correctie
- Rokersvrije auto
- Ruitensproeierinstallatie verwarmd
- Schakelpaddles
- Schuiflade onder passagiersstoel
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Sport uitrusting
- Variabele stuuroverbrenging
- Velgen Alu, 18 inch
- Voetgangers beschermingsmaatregeling uitgebreid en anticiperend
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Voorruit, warmtewerend glas
- Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter
- Zij airbag(s) voor
- Zonneklep met spiegel en verlichting
- Zwarte buitenspiegels
- ASR